Avrupa’nın en iyi havayolu ödülü Lufthansa’nın oldu

Avrupa'nın en iyi havayolu ödülü Lufthansa'nın oldu

18 milyon kişinin katılım gösterdiği ankette Lutfhansa Avrupa'nın en iyi havayolu seçildi

22 Haziran 2017 - 18:43

20 Haziran 2017'de Le Bourget'te gerçekleştirilen Paris Havacılık Fuarı'nda verilen ödül ile Lufthansa Avrupa'nın en iyi havayolu olarak seçildi. Söz konusu araştırma, havacılık sektöründe uzman araştırma enstitüsü Skytrax tarafından yapılmış ve dünya çağında 160 ülkeden 18 milyon yolcu katılım göstermişti.

Katılımcıların tercihleri ile, Almanya menşeili Lutfhansa'nın hizmetleri Avrupa'nın en iyisi seçildi. Deutsche Lufthansa AG Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Carsten Spohr, dijital dünyaya sağlanan adaptasyonun yanı sıra, birkaç yıldır kabin ve lounge hizmetlerinin iyileştirilmesi noktasında yapılan yatırımların ve gerek kabin ekibi gerek ise yer hizmetleri ekibi tarafından sunuların servislerin meyvesini verdiğini belirtti. Carsten Spohr, özverili çalışmaları nedeniyle bütün Lufthansa çalışanlarına teşekkür etti.

Lufthansa, Avrupa'nın en iyi havayolu ödülünün yanı sıra, Batı Avrupa'nın en iyi havayolu ve en first class lounge ikramı kategorilerinde de ödül aldı. Lufthansa'nın yanı sıra Swiss ve Austrian Airlines da Batı Avrupa'nın en iyi havayolu ödülüne aday gösterilirken, Austrian Airlines, Avrupa'nın en iyi personeli ödülünü almaya hak kazandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Casino