Jolly Tur’un hedefinde 1 milyon yolcu var!

Jolly Tur'un hedefinde 1 milyon yolcu var!

Jolly Tur, Türkiye ve dünyanın önde gelen havayolu şirketleri bir araya gelirken, söz konusu şirketler ile yürütülen iş birliğini güçlendirmeyi planladığını açıkladı. Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Figen Erkan, 2017 yılının ilk beş ayında %40 oranında bir büyüme yakaladıklarını, 1 milyon yolcu hedefine doğru adım adım ilerlediklerini kaydetti.

22 Haziran 2017 - 13:32

20 Haziran Salı tarihinde düzenlenen iftar yemeğinde, Jolly Tur, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen havayolu şirketleri ile buluştu. Söz konusu etkinlikte Jolly Tur'un bütün departman yöneticileri ile beraber bilet ekibi de yer aldı. Düzenlenen toplantıda, turizm sektörü tartışıldı, Jolly Tur'un 2017 performansı ve gelecek tahminleri ile bareber Jolly Tur'un havayolu şirketleri ile gerçekleştirdiği iş birliği masaya yatırıldı.

Jolly Tur'un düzenlediği yemeğe Air France, Air Arabia, Air Canada, El Al, Kuwait Airways, Thai Airways International, Airep Hava Yolları, United Airlines, Emirates, Flydubai, Galielo, Korean Air, Lufthanse, Qatar, Sabre, Aegean Airlines, Singapore Airlines, Air Europa, American Airlines, Aerolines-Argentinas, ARC, China Southern Airlines, Jet Airways, LOT Airlines, Srilankan Airlines, Qantas Airways ve Tal Aviation gibi uluslarlarası kuruluşların yanı sıra, Atlas Global, Gulf Air, Nile Air, Pegasus, Ukraine International Airlines, Gözen Air, Sunexpress ve Anadolujet yöneticileri de katılım gösterdi. 

Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Figen Erkan, havayolu şirketleri ile bulunan iş birliklerini geliştirmek noktasında karar olduklarını kaydederken, sektörün büyük ilgi gösterdiği yemekte yeni iş birliği ve bazı projelerin de temellerinin atıldığını vurguladı. Erkan, 2017 hedeflerinin 1 milyon turist olduğunu söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Casino